Server

Připojte se pomocí IP play.trinitymc.eu
Na serveru hraje 1 hráč.

Discord

 Připojte se s odkazem discord.mcreunion.eu
Na serveru je online uživatelů.
Avatar Avatar Avatar
Vítejte na TrinityMC!
Pro plné využití našeho webu se přihlaste nebo zaregistrujte.

Avatar Avatar Avatar


Renzotom
Vedení

21 příspěvků
19 témat

IGN: Renzotom
Odznaky:
3
před 6 měsíci

V loňských dvou měsících dostali hráči první příležitost vyjádřit se formou dotazníku o spokojenosti serveru. Náhodně vylosovaný člověk navíc získal líheň dle přání (losování lze dohledat na našem Tiktoku) a rozhodli jsme se tuto praktiku aplikovat i nadále. Zpětná vazba se vždy hodí, a navíc jsme se tam dozvěděli i věci, které jsme jinak od hráčů nezaslechli.

V průběhu článku uvidíte i úryvky z grafů.

 

Celkem se dotazníku za konec listopadu a prosince zúčastnilo 64 hráčů. 75 % osob hrálo spíše Survival, zbylých 25 % Semi-Vanillu. Taktéž všem vyhovovala verze 1.16.4, což je skvělé pro další vývoj serveru. Je překvapivé, že nastala tak obrovská shoda, takřka neuveřitelné. Dále se hlasovalo o spokojenosti s 1.9+ PvP, kdy přes 71 % zvolilo, že jsou s PvP verze 1.9 a výše spokojení, zbytek vyjádřil nespokojenost. S touto hodnotou uvidíme, zda budeme nějak řešiti, ale možná zkusíme něco vymyslet. Ohledně funkcí Survivalu vyhrál jednoznačně Slimefun, jenž zvolilo 50 % lidí. Jako druhá byla magie s 17 %, poté vlastní světy se 14 %, alkohol s 6 % a zbylé věci, jakožto warpy aj. Toto pořadí jsme zhruba očekávali, a akorát to potvrdilo tedy dominanci Slimefunu. O což bychom se však rádi pokusili, aby lidé měli rádi i více magii či jiné funkce.

Dále byla položena otázka, co se hráčům nejvíce a nejméně líbí na serverech. Zde jsme se snažili postupně zpětnou vazbu naplňovat a už v předchozí aktualizaci jsme pracovali na zakomponování názorů hráčů z této sekce. Teď si to můžeme shrnout. Lidé si stěžovali na restarty, které přiznáváme, že byly dříve hodně, ale teď už by neměly tolik být, jelikož server by měl být opravdu na dobré úrovni optimalizován, pořád se vychytávají chyby, a navíc se už hojně odměňuje, nově i za přetrvání restartu. Naopak se lidem líbila originalita serveru, rozšířený Slimefun, těžební svět a doly, magie, přátelský admin tým i komunita, různé příkazy aj. Kritizován byl i prémium obchod, kterému se budeme věnovat v příští aktualizaci, kdy pokusíme přinést další možnosti platby, nové výhody aj. Bohužel, už kvůli tomuto dlouhému výpadku aj. lze vidět, že jsou finance na server potřeba, a musíme hráče více motivovat. Taktéž jsme se dozvěděli, že o plno funkcích hráči ani neví, takže jsme jim rozeslali maily s tím, jak je možné dané věci provést.

Ohledně funkcí, které na serveru chybí, byly opět velmi často zmiňovány funkce, které zde již obsaženy jsou. Krom toho však byla vyřčena i nějaká přání, která jsme se už pokusili splnit, případně je máme v plánu zrealizovat v brzké době. Celkové hodnocení serveru tedy bylo velmi dobré, server získal z téměř 45 % hodnocení 10 bodů, z 31 % 9 bodů, a poté s polovičním procentem 8, a ještě s polovičním 7. Což však stále převládá hodnocení 10, za což jsme velmi rádi. Server určitě budeme nadále vylepšovat a ze zpětné vazby se poučíme. Nyní už je k dispozici nový dotazník, který jsme už opět trošku lépe rozvinuli.

Budeme se těšit, že stejně, jako jste vyplnili tento dotazník, vyplníte i příští.


Poslední úprava: před 6 měsíci