Server

Připojte se pomocí IP play.trinitymc.eu
Na serveru hraje 9 hráčů.

Discord

 Připojte se s odkazem discord.mcreunion.eu
Na serveru je online uživatelů.
Avatar Avatar Avatar
Vítejte na TrinityMC!
Pro plné využití našeho webu se přihlaste nebo zaregistrujte.

Avatar Avatar Avatar


Renzotom
Vedení

21 příspěvků
19 témat

IGN: Renzotom
Odznaky:
3
před 5 měsíci

Náš server si po pár měsících chodu vysloužil první recenzi (odkaz), jež zde tedy budeme rádi sdílet a vyjádříme se k ní.

Na obrázku může být: text, kde se píše HODNOCENÍ SERVERU TRINITY MC 81 CELÁ RECENZE NA NAŠEM WEBU Omcrecenze www.mc-recenze.cz f mcrecenze

Dostali jsme celkem 81%, což vůbec není špatné číslo! Recenze probíhala začátkem tohoto roku 2021 před výpadkem serveru, což je celkem štěstí. Škoda potom je, že byla zveřejněna v době výpadku, tudíž se příchozí nováčci nemohli napojit.

S recenzí zcela souhlasíme a jsme rádi, že byla provedena. Zpočátku zde byly drobné nedostatky, kdy došlo k některým omylům, ale ty jsme se pokusili zlepšit v nejnovější aktualizaci, aby k nim již nedocházelo. Ohledně nalezených chyb recenzentům moc děkujeme, jelikož si nahlášení chyb vážíme a hráče za ně odměňujeme.

Autor recenze tedy ze serveru pořídil několik fotek, které můžete nalézt právě pod odkazem výše. Dále zmínil některé nefunkční příkazy, na čemž jsme v nejnovější aktualizaci zapracovali a opravili jsme to, co jsme našli. Ohledně chatu víme, že doporučujeme na Lobby příkazy, které přímo na Lobby vykonat nejdou, ale to jsme se zatím nerozhodli upravit, protože tam zmiňujeme, že jsou vykonatelné pouze na Surivvalu & Semi. Ohledně sněžení souhlasíme, že se nehodí k lávovému příkopu, větší úpravu jsme bohužel neprováděli, jelikož už sněhu moc dlouhá doba nezbývá. Dále velmi děkujeme za nahlášení otravných zvuků, které nám zatím nikdo nehlásil, a jež jsme v nejnovější aktualizaci opravili. Taktéž jsme provedli přiblížení NPC blíže ke spawnu

Semi-Vanilla moc výtek nedostala, za což jsme samozřejmě rádi, jestliže je již zpracována na dobré úrovni. Autor zed vypíchl především vlastní světy, málo pluginů, přehlednou tabulku aj.

Ohledně Survivalu byly zmíněny doly, Slimefun, warpy, magie, bossové, poklady, těžební svět, ekonomika aj... Což bylo dobře povšimnuto, že právě toto jsou hlavní funkce našeho Survivalu. Dále byly oceněny různé animace při explodování, informace, stavby aj. 

Komunita serveru byla hodnocena jako přátelská, což z našeho pohledu je taktéž. Snažíme se o to, aby se na serveru hráči cítili dobře, a aby si navzájem nenarušovali požitek z hraní. Ohledně admin týmu jsme taktéž rádi za velmi pozitivní hodnocení.

 

Ještě jednou tedy za recenzi děkujeme, některé změny jsme již provedli, jiné případně provedeme. Budeme se opět těšit za půl roku. Celou recenzi najdete zde https://mc-recenze.cz/survival/trinity-mc/.


Poslední úprava: před 4 měsíci x 2