Server

Připojte se pomocí IP play.trinitymc.eu
Na serveru hraje 14 hráčů.

Discord

 Připojte se s odkazem discord.mcreunion.eu
Na serveru je online uživatelů.
Avatar Avatar Avatar
Vítejte na TrinityMC!
Pro plné využití našeho webu se přihlaste nebo zaregistrujte.

Avatar Avatar Avatar


Renzotom
Vedení

21 příspěvků
19 témat

IGN: Renzotom
Odznaky:
3
před 3 měsíci

Úplný changelog: https://trinitymc.eu/forum/topic/70-beznov-optimalizan-update-2021/

Obecné změny

Takřka celý březen jsme se věnovali velmi pilně nové aktualizaci. Zejména se jednalo o redukci lagů, které byly obzvláště na Survivalu, a poté i na Lobby, poměrně znatelné. Tato aktualizace plná údržeb byla naštěstí úspěšná. Na serveru by již při větším počtu hráčů či různých činnostech neměly být shledávány takové lagy jako doposud. Změn bylo opravdu mnoho na všech různých frontách – v nastavení pluginů, v nastavení jader, ve výměně pluginů, v kódech pluginů, na samotném hostingu aj. Dle nejnovějších výsledků usuzujeme, že tyto změny byly opravdu ty, které jsme potřebovali. 

Ke konkrétním optimalizačním změnám, které stojí za zmínku, jsou např. zlepšení truhel, zlepšení systému příkazů v chatu, výměna pluginu na tabulku, jmenovky, NPC na Lobby aj.

Poté byly provedeny i pozitivní změny v rámci Bedrock edice, kdy tito hráči nyní nejsou „šikanováni“ anticheatem a nejsou vraceni při hraní dozadu. Navíc, pokud má někdo Bedrock, tak již to lze rozpoznat jak z tabu, tak z nicku, tak i z jmenovky nad hlavou. Poté se mezi obecné změny řadí ještě oprava dynmapy, trestací stránky, denní odměny, mizení věcí aj. Za zmínku stojí i zlepšení našeho Discord serveru.

 

Survival

Na Survivalu jsme se zaměřili především krom lagů i na zlepšení v oblasti Slimefunu. Jakožto jeden z největších prvků pro redukci lagů bylo odebrání hráčských světů. Ohledně Slimefunu byly navráceny 2 staré doplňky + známý pickaxe of containment, dále omezeno využívání kostní moučky na různé speciální rostliny, a taktéž byl přidán jeden nový doplněk, ale i jeden odebrán (SounfMuffler). Dále za zmínku stojí přeložení třídy kouzelníka a upravení Merlinovy natahovací skříňky. Poté další drobné změny, viz changelog.

 

 

Příští aktualizace

Ke konci března, případně začátkem dubna, bychom rádi dokončili VIP aktualizaci, jež přinese velké změny v oblasti VIP – v jejich výhodách i možnostech platby.

 

Nakonec bychom se Vám ještě chtěli za celý tým TrinityMC velmi omluvit za údržby, které tento měsíc v hojném počtu probíhaly. Avšak... myslíme si, že za ty optimalizační změny stály za to. Nadále se je však pokusíme mnohem více omezit.


Poslední úprava: před 3 měsíci x 2