Server

Připojte se pomocí IP play.trinitymc.eu
Na serveru hraje 13 hráčů.

Discord

 Připojte se s odkazem discord.mcreunion.eu
Na serveru je online uživatelů.
Avatar Avatar Avatar
Vítejte na TrinityMC!
Pro plné využití našeho webu se přihlaste nebo zaregistrujte.

Avatar Avatar Avatar


Renzotom
Vedení

21 příspěvků
19 témat

IGN: Renzotom
Odznaky:
3
před 3 měsíci

Úplný changelog: https://trinitymc.eu/forum/topic/74-aprlovovelikonon-update-2021

Obecné změny

V druhé polovině března jsme se věnovali taktéž optimalizaci, ale i drobným zlepšením, jež předcházejí VIP aktualizaci (pro začátek dubna). Nejprve byly provedeny určité týmové změny, kdy se zavedla role vedení a role správce byla zčásti omezena. Poté nastaly další změny v různých oprávnění aj.

optimalizačním změnám patří změna jádra, ale hlavně zlepšení chatu a tabu. Již se nebude stávat, že by hráči měli ping kolem několika tisíc, jak se mohlo stát dříve.

 

Apríl & Velikonoce

Na Survival server zavítaly Velikonoce i apríl! Jakožto aprílové prvky můžete nalézt létající chobotnice, přízraky chrlící oheň a útočící slepice! K velikonočním prvkům poté patří hledání 20 vajíček na spawnu, kdy za každé z nich získáte XP & peníze. Za nalezení všech navíc klíč k dekorační truhlici a rank VIP. Tudíž přejeme hodně štěstí! Jako bonus navíc kvůli aprílovým žertíkům jsme zapnuli neztrácení inventáře. Tyhle prvky budou na serveru do 6. března.

 

Survival & Semi

Zde pro Vás přinášíme zajímavé QoL změny. Jako první novinkou je, že předměty jsou nyní imunní vůči explozím. Mnohdy se stalo, že hráče zabil creeper a mysleli si, že je to bug.  Dále lze lákat vesničany na smaragdové bloky, prasata či lávochodci dávají zpět sedla či totem funguje, i když ho máte kdekoli v inventáři. Taktéž výhodnou změnou je, že AFK hráči jsou nyní bráni jakožto spící, tudíž bude lehčí sehnat počet spících hráčů přes noc. Poté byly udělány některé drobné změny v oblasti vozíků, stojanů na zbroj aj. V chatu navíc teď najdete automatické odpovědi na některé nejčastěji tázané otázky. Velmi důležitou změnou nakonec je, že bedrock hráči si musí zažádat o přenesení dat ze starého účtu na nový, jestliže hráli na serveru s předponou *. Nově je to totiž .. Více v úplném changelogu.

 

Survival

Důležitou novinkou Survivalu je výměna pluginu na očarování. Ten nyní přináší krom více druhů taktéž nový způsob zisku. Očarování již nezískáváte z /enchants, ale nově při obchodování s vesničany, v pokladech aj. Krom toho na předmětu naleznete popisky daných očarování. Další zlepšení proběhla opět v oblasti Slimefunu, kdy jsme navrátili disenchanter a přidali některé nové stroje. Mezi důležité opravy patří různé výpadky: dolů, magických monster, mizení inventáře po smrti, vysoký ping... Mezi poslední užitečné věci, jež zmíníme, jsou louče v ruce na ochranu před přízrakem, vypadávání plných XP při zabití draka, vypínání líhní pomocí ruditu aj. Více v úplném changelogu.

 

Semi-Vanilla

I Semi-Vanilla si tentokrát zaslouží vlastní sekci. Byly dvojnásobně zvětšeny hranice vlastních světů, aby tam každý nalezl End. Poté byly opraveny různé věci týkající se tvořivé hry.

 

Příští aktualizace

Začátkem března nás čeká již oznámená VIP aktualizace, jež přinese velké změny v oblasti VIP – v jejich výhodách i možnostech platby.

 

Nakonec bychom se Vám ještě chtěli za celý tým TrinityMC velmi omluvit za údržby, které tento měsíc v hojném počtu probíhaly. Avšak... myslíme si, že za ty optimalizační změny stály za to. Nadále se je však pokusíme mnohem více omezit.

 

Taktéž přejeme krásné užití velikonočních svátků :).


Poslední úprava: před 3 měsíci x 1