Server

Připojte se pomocí IP play.trinitymc.eu
Na serveru hraje 7 hráčů.

Discord

 Připojte se s odkazem discord.mcreunion.eu
Na serveru je online uživatelů.
Avatar Avatar Avatar
Vítejte na TrinityMC!
Pro plné využití našeho webu se přihlaste nebo zaregistrujte.

Avatar Avatar Avatar


Renzotom
Vedení

21 příspěvků
19 témat

IGN: Renzotom
Odznaky:
3
před 11 dny

Úplný changelog: https://trinitymc.eu/forum/topic/76-q2-2021--vip-update/

Hledání nového vedení

Zpočátku bychom se Vám chtěli omluvit za to, že již poněkud dlouhou dobu nebyl vydán changelog. Jelikož server běží přes rok a i já jakožto vedoucí projektu bych chtěl zkusit i jiné věci, tak se vývoj serveru zpomalil. Tato aktualizace se dá takřka nazvat poslední plánovanou aktualizací přinášející změny. Další update by měly přinést již nové věci jako roboty, meteority aj., pokud se ho tedy dočkáme. Jelikož novou aktualizaci již bude muset zpracovat nové vedení, na které oficiálně zahajujeme nábor. 

Hledá se člověk, jenž má pestrou zkušenost s tvorbou Minecraft serveru (nastavování pluginů...), udržováním komunity, má dobrou znalost rodného i cizího jazyka a je ideálně starší 18 let. V případě zájmu (či doporučte někoho) nás kontaktujte pomocí tiketů na našem DiscorduNyní se vrhněme na novinky nashromážděné ve 2. kvartálu tohoto roku, tedy od začátku dubna do začátku června.

Obecné změny

Již od počátku dubna jsme začali pracovat na drobných úpraváchVIP aktualizaci. Je tedy možné, že některé změny jsou na serveru už opravdu dlouho, jen ještě nebyly zdokumentovány. Avšak co se týče zlepšení VIP ranků, to přišlo až nyní. Z obecných změn můžeme vypíchnout podporu verze 1.17, včetně Bedrocku, dále přechod na Javu 11, optimalizace, zlepšení chat filtru, protřídění pluginů i oprávnění aj. Drobnou úpravou bylo i přidání datů k různým textům, aby bylo vidět, kdy byl text naposled upraven (pravidla, týmové instrukce aj.).

Pride event

Na Survivalu je možné po celý měsíc červen využít Pride NPC, kde je možné zakoupit magická kouzla vyjadřující Vaši orientaci. Případně mohou posloužit k rozšíření sbírky kouzel a zajímavých předmětů.

Prémiový obchod

Náš prémiový obchod prošel řadou vylepšení. Můžeme zmínit např. novou barvu ladící k hlavnímu webu, dále redukci postranních panelů, ale hlavně změny ohledně možností plateb. Nyní lze totiž v našem obchodu využít i platby pomocí SMS, PSC, bankovní převod, kreditní kartu aj., včetně plné automatizace! Doporučíme stále využívat manuální platbu, protože obdržíte bonusy. Dále byla do obchodu možnost zakoupit si vlastní jmenovku či barevnou přezdívku.

VIP ranky

Dlouho očekávaná změna ve VIP rancích je konečně zde. Na této stránce nyní najdete přehledněveškeré výhody, ranky, platební možnosti aj! Důležitými změnami ohledně ranků je, že nyní jsou globální, což dříve byly dle jednotlivých serverů. Dále exisutjí varianty na měsíc či navždy, kdy předtím existovala taktéž jen jedna možnost. Bylo přidáno několik nových výhod, viz úplný changelog, odebrání nefunkčních, přesunutí některých mezi ranky aj. Důležité je ještě podotknout, že byly upraveny ceny, a taktéž odebrány ranky 1/2VIP a EVIP. Výhody a základní informace lze nalézt i na Survivalu na /warp VIP.

Survival & Semi

Zde krom obecných výhod zmíněných výše byly navíc změněny ještě věci týkající se Dynmapy (celkové zlepšení, odstranění chatu), interakce s bloky, ukazováním životů, AFK systému aj. Do pravidel byla připsána zmínka ohledně AFK farem, náročných obvodech a dodatek k eventům.

Survival

Na Survivalu je nejdůležitější novinkou nový warp – /warp VIP. Dále zahájení Pridu eventu na spawnu. Krom toho byly zlepšeny i věci týkající se nových očarování, byl povolen příkaz /enchantinfo, aktualizován hologram na /warp enchant, vráceny anglické názvy základních očarování aj. Rybník a sníh již na spawnu roztál a společně s tím přinášíme i povolení létání po spawnu.  Dále byly přidány nové Slimefun doplňky, konkrétně SMG, DankTech a navráceny některé staré – DynaTech, FoxyMachines, SFCalc, Lucky Blocky aj. Bohužel nám vypadl ClayTech. Poté byla zlepšena a přegenerována těžba. Poslední zajímavou novinkou je možnost oživování spoluhráčů po smrti.

Semi-Vanilla

I Semi-Vanilla si tentokrát zaslouží vlastní sekci. Byly zlepšeny hráčské světy. Hráči nyní pouze vidí světy, ke kterým mají přístup. Dále konečně přinášíme informování o expiraci světa při teleportu do něj a pár dalších drobných změn.

 

Příští aktualizace

Aktuálně nás čekají pouze bug fixy, případně malé přídavky a opravy, než se najde nové vedení projektu. Poté jsou v plánu velké věci, včetně přechodu na 1.17.

Budeme tedy doufat, že se brzy najde nové vedení a započnou se nové aktualizace typu meteority, roboti a další připravované věci, včetně přechodu na 1.17!


Poslední úprava: před 11 dny